KARIERA

Oferty pracy

Przedstawiciel Handlowy Life Sciences

Numer referencyjny: PH-LS

Miejsce pracy – na każde z wymienionych poniżej województw poszukujemy Przedstawiciela Handlowego:

  • województwo pomorskie
  • województwo kujawsko-pomorskie
  • województwo wielkopolskie
  • województwo dolnośląskie

Przy składaniu aplikacji prosimy o wybranie z listy odpowiedniego numeru referencyjnego.
Np. województwo pomorskie – PH-LS – P

Opis stanowiska:

  • Reprezentowanie Firmy na powierzonym terytorium,
  • Budowanie i utrzymywanie relacji z klientami Firmy,
  • Promowanie oferowanych przez Firmę produktów,
  • Realizowanie planów sprzedażowych,
  • Przygotowywanie ofert handlowych.

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Doświadczenia zawodowego na stanowisku Przedstawiciel Handlowy
    – aktywny udział w postępowaniach przetargowych będzie dodatkowym atutem,
  • Wykształcenia wyższego,
  • Znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym uczestniczenie w szkoleniach zagranicznych,
  • Prawa jazdy kat. B,
  • Dyspozycyjności, gotowości do częstych wyjazdów służbowych na terenie kraju.

Oferujemy:

  • Interesującą, samodzielną pracę na podstawie umowy o pracę w wysoko specjalistycznej branży medycznej, laboratoryjnej, farmaceutycznej i life sciences,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz motywacyjny system prowizyjny,
  • Program wdrożeniowy zapewniający szybką adaptację w miejscu pracy,
  • Zagraniczne, specjalistyczne szkolenia u producentów oferowanych urządzeń,
  • Podnoszące kwalifikacje i umożliwiające rozwój zawodowy specjalistyczne szkolenia
    w kraju i za granicą,
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy),
  • Pakiet socjalny, prywatną opiekę medyczną oraz ubezpieczenie na życie,
  • Realna możliwość awansu zawodowego.

Serwisant Sprzętu Medycznego

Numer referencyjny: SSM – SMP

Miejsce pracy:
województwo śląskie, małopolskie i podkarpackie

Numer referencyjny: SSM – MP

województwo mazowieckie i podlaskie

  • Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny sprzętu medycznego,
  • Naprawa i konserwacja sprzętu medycznego,
  • Instalacja i uruchomienie sprzętu medycznego,
  • Szkolenie użytkowników z zakresu obsługi sprzętu medycznego oferowanego przez Firmę,
  • Wsparcie techniczne dla użytkowników,
  • Prowadzenie dokumentacji zdarzeń serwisowych,
  • Stała współpraca z kierownikiem działu serwisu.

  • Wykształcenie techniczne,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Dobra znajomość MS Office, MS Outlook,
  • Znajomość języka angielskiego,
  • Dyspozycyjność do wyjazdów służbowych,
  • Doświadczenie w serwisie sprzętu medycznego będzie dużym atutem,
  • Uprawnienia SEP do 1kV będą dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
  • Profesjonalne narzędzia pracy,
  • Opiekę medyczną i pakiet benefitów.